GRY

W swojej kolekcji znajdują się tytuły, które usatysfakcjonują zarówno fanów mocnych wrażeń, jak i wielbicieli łagodniejszych form rozrywki. Specjalnie dla Państwa podzieliliśmy nasze tytuły na kategorie. W trakcie rezerwacji można zaznaczyć, jakie tytuły Państwa interesują. Podane doświadczenia są przykładowe - w ofercie mamy ponad 50 gier i doświadczeń więc każdy użytkownik niezależnie od wieku czy płci znajdzie coś dla siebie ;)

Dzieci

The Lab

Akcja

Deadly hunter

Fruit Ninja VR

Doświadczenia

Tilt brush

Tilt Brush pozwala malować w trójwymiarze wirtualną rzeczywistość. Uwolnij kreatywność za pomocą trójwymiarowych pociągnięć pędzlem, światłem, a nawet ogniem. Twój pokój jest Twoim płótnem. Paleta jest twoją wyobraźnią. Możliwości są nieskończone.

Google earth

Za pomocą Google Earth VR możecie polatać nad wielkimi miastami, stanąć na szczycie Mount Everest, a nawet wzbić się w przestrzeń kosmiczną.

Multiplayer

Covert syndrome


Na naszej stronieużywamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronach i w Internecie. W ten sposób technologię tę wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą reklamować treści dopasowane do Twoich preferencji. W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Klikając w link „Przejdź do strony” lub zamykając to okno lub korzystając dalej ze strony zgadzasz się na postanowienia opisane tutaj

Icons designed by Freepik from Flaticon
© intovr.pl 2017